Autor

Nazywam się Piotrek. Mam 27 lat i bardzo się cieszę, że tu jesteś!  Powiem Ci dlaczego lubię życie za monitorem🙂

Rozpoczynam swoją przygodę z WordPressem, blogowaniem i odkrywaniem internetu od tej drugiej strony. Chociaż to co czytasz pojawia się na elektronicznym ekranie, to paradoksalnie będę chciał Cię od niego odciągnąć. Odłóż telefon, zamknij laptopa, wyłącz komputer 😉

Świat nie kończy się na tym, co możemy zobaczyć na ekranie monitora i istnieje również inna niż wirtualna rzeczywistość. Zamiast spędzać większość czasu przed monitorem trzeba wyjść na zewnątrz, by poznać to, co się dzieje za monitorem. Do tego zachęcam! 🙂

A jak u mnie wyglądają te rzeczywistości?

Marsa Alam, Egipt. Plaża naprawia wszystko. Życie za monitorem.

Przed monitorem

W pracy jestem programistą osobą na stanowisku o hucznej nazwie „Specjalista ds. jakości oprogramowania” (LinkedIn). Analizując procesy rozwoju produktu, szukam miejsc, które są jego słabymi punktami. Badam, mierzę, liczę i wyciągam wnioski proponując rozwiązania, które pomagają w ulepszeniu jakości pisanego kodu i zapewnieniu, że po dostarczeniu do klienta, będzie działał bezbłędnie 😉

Za monitorem

Szczęśliwy narzeczony♥! Czas spędzony z Magdaleną uważam za najbardziej wartościowy w ciągu całego dnia.

Uwielbiam aktywność fizyczną w różnej postaci. Za moje największe osiągnięcia w tej dziedzinie uważam trzykrotne przebiegnięcie półmaratonu we Wrocławiu, dwukrotny udział w Survival Race czy przejechanie 85 km na rowerze. Lubię również inne formy aktywności fizycznej, ale obecnie jestem zafascynowany cross fitem, który uprawiam regularnie już od kilku miesięcy w CrossFit Eternia.

Interesuję się także tematyką związaną z oszczędzaniem i inwestowaniem. Uważam, że każda zgromadzona złotówka może przybliżyć do finansowego celu. Trzeba tylko powiedzieć naszym pieniądzom gdzie mają płynąć, zamiast zastanawiać się gdzie uciekły.

Do ulubionych gatunków książek należą kryminały i horrory (np. Stephan King, Andrzej Pilipiuk). Uwielbiam też książki motywacyjne i finansowe autorów zagranicznych (np. Brian Tracy, Robert Kiyosaki), ale także naszych polskich  – Michała Szafrańskiego czy Sławka Muturi.

Weekendami lubię przyjechać do domu rodzinnego, żeby skosić trawę, posiedzieć w ogrodzie na ławko-huśtawce, na której tak dobrze rozmawia mi się z Magdaleną.

Uwielbiam przebywać w otoczeniu natury.

Dlaczego?

Wiele pomysłów które mamy często zatrzymujemy w swoich głowach. Ciekawe artykuły czy historie umykają. Przemyślenia i rozwiązania dotyczące różnych zagadnień zachowujemy tylko dla siebie. Warto się nimi dzielić, wracać do nich, inspirować nimi na nowo siebie, a jeśli się uda, to również innych. Liczę, że i sam wiele się dzięki pisaniu nauczę.

Na pewno napiszę jeszcze o ludziach, którzy inspirują mnie najbardziej. Teraz napiszę tylko o dwóch:

Chcesz czytać więcej? Zapraszam na zamonitorem.pl! 🙂

3 myśli o “Autor

 1. wpisałem w Google przedmonitorem
  i chciałęm zobaczyć co Google mówi na temat mojego bloga
  i wpadłem na twój blog
  pozdrawiam
  trzymam kciuki
  świetny pomysł
  życzę samych sukcesów !

 2. pod tekstem plany na 2017 nie mogłem zostawić komentarza, dlatego piszę tutaj: jeśli chodzi o mnie to mam plan zrobiony w 2008 do 2048, wiec 2018 zaplanowany już mam 🙂 świetna strona :))

  1. Moje plany zmieniają się dość dynamicznie, bo i życie przysparza wielu niespodzianek i sposobności. Ważne, żeby iść do przodu, rozwijać się i stawać się coraz szczęśliwszym 🙂
   Dzięki za miłe słowa!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *